Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

+48 536 258 436

biuro@speedycja.pl

Zorganizowanie najlepszego transportu dla Twojej przesyłki to nasz priorytet. Działając w branży spedycyjnej od 7 lat wiemy czego oczekujesz, więc stworzyliśmy czytelne zasady współpracy, by zaoszczędzić Twój czas i pieniądze. Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych oraz firm z Polski i całej Europy, w tym też obszarze realizowane są wszystkie etapy transportu.

W zależności od Twoich potrzeb zorganizujemy transport drogowy:

  • dedykowany,
  • liniowy,
  • w formie doładunku.

Czas i koszt to kluczowe wytyczne, którymi kierujemy się przyjmując Twoje zlecenie. Zdecyduj na czym zależy Ci najbardziej, ponieważ termin dostawy może wpłynąć na cenę transportu.

Niezobowiązująca wycena wykonywana jest u przewoźnika. Przedstawiamy najlepsze warianty transportu max w ciągu 4 godzin i Ty ostatecznie decydujesz, który z nich wybierasz.

Bezpieczeństwo Twojej przesyłki jest bardzo ważne, więc wybieramy firmy przewozowe posiadające ubezpieczenie OCP, jednocześnie sami również dysponujemy ubezpieczeniem OC Spedytora. Z racji naszego doświadczenia możemy również zasugerować optymalną formę spakowania i zabezpieczenia na czas transportu.