Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

+48 536 258 436

biuro@speedycja.pl

Jak działamy?

Masz towar/paletę do nadania. Wysyłasz do nas zapytanie, a następnie czekasz na informację zwrotną od nas z wycenami i możliwymi terminami dostawy. Sam wybierasz z której opcji chcesz skorzystać. Kolejnym krokiem jest wysłanie do nas zlecenia (gotowy szablon do uzupełnienia). Kierowca przyjeżdża po odbiór Twojego towaru i wiezie go do odbiorcy. Odbiorca kwituje odbiór towaru. Ty zaoszczędziłeś czas na poszukiwaniach i dzięki temu, że miałeś wiele opcji transportu do wyboru również pieniądze. Cały kontakt z przewoźnikami leży po naszej stronie, dzięki temu Ty możesz w tym czasie zająć się swoim biznesem lub po prostu odpocząć! :)

Czy za wysłanie zapytania i otrzymanie wycen będziesz musiał zapłacić?

Wysłanie zapytania i otrzymanie wycen jest bezpłatne. Jeżeli żadna z ofert transportu nie spełni Twoich oczekiwań nie ponosisz żadnych kosztów.

Ile czasu będziesz czekał na wycenę?

To zależy :) Wycenę transportu palety na terenie kraju możesz otrzymać nawet po 15 minutach. Większe ładunki z transportem za granicę naszego kraju potrzebują trochę więcej czasu (2-3 godziny). Przy bardzo nietypowych ładunkach, jeżeli będziemy potrzebowali więcej czasu, zadzwonimy do Ciebie, żeby Cie o tym poinformować.

Na jakim obszarze działamy?

Ok. 70% naszych zleceń, to zlecenia krajowe. Mamy również bardzo duże doświadczenie w transporcie międzynarodowym na terenie Europy.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Zajmujemy się transportem od 8 lat i dzięki zdobytemu doświadczeniu jesteśmy w stanie przewidzieć dużo sytuacji. Wiemy na jakie kwestie zwrócić uwagę przy transporcie konkretnego towaru. Ponadto przez ten okres czasu przetestowaliśmy dużo firm transportowych i przewozowych, dzięki temu wiemy, które warte są zaufania. Reasumując: współpracując z nami dostajesz całą wiedzę i doświadczenie gratis w cenie transportu.

Czy wiążemy się stałą umową współpracy?

Każde zlecenie jest osobną umową. Jeżeli w którymś momencie uznasz, że nie jesteś zadowolony, nie masz obowiązku dalszej współpracy. Wiedz jednak, że przez cały nasz okres istnienia 95% Klientów jest z nami na stałe :)

Czy osoby, które nie prowadzą firmy, również mogą skorzystać z naszych usług?

Jak najbardziej. Wielu naszych Klientów to osoby indywidualne, które potrzebują rozwiązać swój problem z transportem nietypowego ładunku.